Máte krásný rodinný dům? A jak vypadá vaše zahrada? Pokud nevalně, nechte si navrhnout a zrealizovat zahradu na klíč! Od profesionálů samozřejmě.

Zahrada vytváří první dojem. V podstatě by se dalo říci, že jaká zahrada, takový interiér domu. Lidé, kteří pečují o exteriér domu, s velkou pravděpodobností věnují náležitou péči i jeho interiéru. A jaká cesta vede k zahradě snů?

Neplýtvejte penězi!

V podstatě jsou dvě. První je zvolit metodu pokus – omyl. V lepším případě si něco nastudovat z hobby magazínů, vyrazit do zahradnictví, nakoupit keře a trvalky, a čekat, co se ujme. Hned na začátek podotýkáme, že tato cesta není správná, a spíše na ní budete tratit. Chcete-li si být jisti výsledkem a nevyhazovat peníze za rostliny, jež vám dříve či později zahynou, obraťte se na zahradního architekta.

Zahradní architekt zahradě rozumí

Zahradní architekt je, jak jinak, zahradním profesionálem. Zahradě a rostlinám zkrátka rozumí. Z vašeho pozemku kombinací vhodných rostlin, stromů, keřů a dalších prvků zahradní architektury, jako jsou kameny, potůčky a chodníčky, dokáže vytěžit maximum.

Aby ve vaší zahradě byla radost pobýt

Výsledkem bude dokonalá oáza, na niž bude nejenom radost pohledět, ale i radost pobýt. Vycházet bude jak z tvaru pozemku, jeho směrování na světové strany a složení půdy, ale i z flory, jíž se daří v jeho okolí. Navrhne řešení, vypracuje návrh a budete-li s ním souhlasit, přistoupí k jeho realizaci.

Zahrady na klíč

Návrhy a realizace zahrad najdete například v portfoliu východočeské společnosti Zahrady Topol (s působností v okolí Hradce Králové a Pardubic), od které se vám dostane kompletních zahradních služeb zahrnujících návrhy a realizaci zahrady na klíč. Z té se navíc můžete těšit už během několika dní po realizaci.

Místo semínek travní koberce

Stromy sice tak rychle nevyrostou, ale na zelené trávě budete moci běhat prakticky okamžitě. Místo klasického výsevu totiž společnost používá travní koberce. Součástí služeb ovšem je i následná údržba zahrady stejně jako veřejná péče o zeleň, kácení stromů či řez ovocných a okrasných stromů.

Tak neváhejte a objednejte si termín na jaro 2020. Nebudete litovat!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *