Koupí starší dodávky ušetříte

Někdy se říká, že na ojetině nic neušetříme, protože peníze, o které nás auto vyšlo levněji, musíme vrazit do oprav. To ale neplatí, pokud ji kupujete od seriózního dodavatele, jakým je Vans Centre.

Mnohdy nás v podnikání brzdí to, že nám chybí vhodné užitkové vozy. Někdy potřebujeme pouze jednu dodávku, jindy dodávky pro více lidí ve firmě. Nákup nových je nákladný, a navíc ne příliš ekonomický. Cena nových aut se pořád považuje za nadhodnocenou, a je známý fakt, že cena automobilu klesne o 10 až 20 % jakmile s ním vyjedeme za brány autosalonu.

Garance z Vans Centre

Vans Centre má dvanáctileté zkušenosti s prodejem a výkupem užitkových vozů. Firma se specializuje na prodej dodávek i nákladních vozidel. Za dobu své existence prodala již přes 15 000 vozů. V sortimentu firmy najdete furgony/vany, pickupy, chlaďáky/mrazáky, minibusy, sklápěče, přívěsy, vozy se skříní, se speciálními nástavbami, valníky i osobní vozy. Jelikož se firma specializuje i na prodej nákladních vozidel, nechybí v sortimentu ani ony.

A teď ke zmíněným nadstandardním garancím. Firma i na ojeté vozy nabízí dvouletou záruku s plným krytím v jejím průběhu. Tato záruka dokonce není omezena najetými kilometry. Proč si to firma může dovolit? Protože prodejnu opouští automobil vždy v bezvadném technickém stavu po pravidelném servisu. Každý, kdo si ve Vans Centre užitkový vůz pořídí, bude jezdit dva roky bez starosti s poruchou. Firma zajišťuje i různé speciální V.I.P. služby během záruky.

Nemusíte mít tedy obavy z tak démonizovaných poruch ojetin, jako jsou problémy s turbodmychadlem, vstřikovacím systémem, blokem motoru, hlavou válců, s DPF filtrem a EGR, ale ani s klimatizací, převodovkou, spojkou, přenosem náhonu, setrvačníkem, brzdovým systémem, s řízením, odpružením, diferenciálem či kardanovou hřídelí.

Financování na klíč

Ve Vans Centre dokážou zařídit i kompletně financování nákupu vašeho vozidla. U vozidel do 600 000 nemusíte dokonce ani předkládat příjmy či daňové přiznání. Firma je autorizovaným dealerem hned u několika leasingových společností: MONETA Auto, sAutoleasing, Mercedes-Benz Financial či Raiffeisen Leasing. Díky tomu umí nabídnout i velice výhodné podmínky leasingu.

Skvělé ceny užitkových vozů

Všechny výše uvedené výhody ještě více podtrhují dobré ceny užitkových a nákladních automobilů v nabídce. Jako příklad mohu uvést Volkswagen Crafter z roku 2014 a s najetými 122 727 km. Pořídíte jen za 445 440 Kč. V jiném provedení se 133 000 km dokonce jen za 349 000 Kč. Starší model z roku 2011 je v nabídce za pouhých 89 000 Kč. Má však již výrazně více najetých kilometrů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *