Úrazové pojištění od Generali

Myslíte si, že úraz může potkat jenom nadšené sportovce a vyhledávače adrenalinu? Kdepak, nejenom na horách, na vodě nebo třeba cyklostezce, úraz vás bohužel může potkat kdekoliv. Možná na sebe lze být opatrnější, ale úrazu nikdy zcela nedokážete předejít. Nebezpečí číhá kdekoliv a kdykoliv. Úrazové pojištění, resp. úrazové pojištění online, které minimalizuje negativní následky nepříjemných událostí tak přijde vhod každému. 

Nezáleží na věku

Úrazové pojištění kalkulačka často zajímá zejména rodiče dětí. Je pochopitelné, že děti bez zábran a s nezměrnou touhou objevovat se zraní častěji než dospělí. Náchylnější k možným nepříjemnostem jsou pochopitelně také senioři, kteří nezřídka trpí sníženou mobilitou. Senioři mají navíc křehčí kosti, takže je více ohrožují zlomeniny. Nejde však jen o frekvenci nebo pravděpodobnost možných úrazů. 

Každého zasáhne i taková banalita jako je zlomená noha. Zdravotní pojištění sice pokrývá lékařské ošetření, ale nepokryje chybějící příjem za dobu léčení a už vůbec ne případné trvalé následky. Právě proto se vyplatí úrazové pojištění, a to každému, bez ohledu na věk nebo způsob života.

Není pojištění jako pojištění

Úrazové pojištění bývá součástí životního pojištění, standardně se pojí také s pojištěním cestovním. Přesto je vhodné o něm uvažovat samostatně a detailně zvážit konkrétní rizika, která ohrožují vaše zdraví nebo dokonce život. S tím pomůže úrazové pojištění kalkulačka. 

Díky kalkulačce si snadno spočítáte také to, že můžete ušetřit v případě, kdy celou rodinu pojistíte v jedné pojistné smlouvě. Takové pojištění a slevy nabízí pojišťovna Generali.

Čím začít?

Nejprve si promyslete, co chcete pojistkou pokrýt. Pochopitelně nejde jenom o banální úrazy, ale také případy trvalých následků nebo dokonce invalidity. Měli byste mít jasno v tom, zda chcete, aby pojistka skutečně kryla dobu léčení úrazu, nebo si jen chcete pojistit možné trvalé následky. Můžete dostat peníze hned první den léčení anebo také až tehdy, jakmile doložíte trvalé poškození. Záleží na vás, co si vyberete. Pak je vám k dispozici třeba úrazové pojištění kalkulačka, kde si spočítáte, kolik vás to bude stát na pojistném.

A co ty slevy?

Zmiňované úrazové pojištění online poskytované pojišťovnou Generali umožňuje v jedné smlouvě pokrýt až 8 osob bez ohledu na věk. Čím více pojištěných členů rodiny, tím vyšší slevu na pojištění získáte. 

Pojištění je vhodné pro celou rodinu, jak pro miminka, tak pro seniory. Pojistná ochrana zahrnuje nejenom trvalé následky a smrt následkem úrazu, ale také denní odškodné a kompenzace za hospitalizaci. V perných chvilkách vám jistě přijdou vhod i paušální částky za jizvy, ztrátu zubů nebo zlomeniny. Pojištění Generali navíc umožňuje flexibilně měnit podmínky dle aktuální situace.

Široká pojistná ochrana se v Generali kombinuje se slevami na pojistném ve výši až 35 %. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *