Chcete si zajistit skvělé bydlení, kde budou mít všichni členové domácnosti dostatek prostoru pro nejrůznější aktivity? Rozhodli jste se pořídit nový dům či byt, případně rekonstruovat stávající bydlení? Našli jste úžasnou chatu na prodej a už se vidíte, jak v ní s rodinou trávíte víkendy i dovolené? Máte vybranou konkrétní nemovitost nebo připravené přesné plány stavebních úprav, ale nedostávají se vám finance? Situaci lze úspěšně vyřešit s pomocí půjčky lepší na bydlení.

Půjčka na bydlení od ČSOB nabízí výhodné podmínky i možnost předčasného splacení

S půjčkou na lepší bydlení je možné u ČSOB získat až milion korun bez zajištění. Prostředky jsou určené na pořízení nového bytu či domu, případně na realizaci rekonstrukce. Až 20 % zapůjčené částky ale můžete použít na cokoli dle svého vlastního uvážení. Dobu splácení je možné nastavit až na dvanáct let. Klienti tak mají možnost volby, zda budou raději platit vyšší měsíční splátky po kratší dobu, nebo zda preferují nižší částky na delší období. Druhá varianta často vyhovuje rodinám s nižšími příjmy nebo lidem, kteří žijí v regionech s vyšší mírou nezaměstnanosti, a jsou tak více ohroženi možností dočasné ztráty zaměstnání. Navíc i v případě, kdy si nastavíte delší dobu splácení, můžete půjčku na lepší bydlení kdykoli a hlavně zdarma předčasně splatit. Pokud tedy například zdědíte nějaký finanční obnos, případně najdete novou práci s výrazně vyšším příjmem, můžete svůj závazek vyrovnat i o několik let dříve, než jste původně plánovali.

Vše lze snadno a rychle vyřídit v internetovém bankovnictví

Sjednání půjčky na lepší bydlení je jednoduché a probíhá rychlostí blesku. Kompletní vyřízení probíhá online a bez jediného papíru. Peníze se na účet klienta odešlou pouhých pár minut po schválení úvěru bankou. Pořídit si novou kuchyň či chatu, případně se pustit do kompletní rekonstrukce koupelny, výměny oken nebo pokládky podlah budete tedy moci okamžitě a bez dlouhého čekání.

Spočítejte si, jaká bude výše vašich splátek

U půjčky na lepší bydlení od ČSOB mohou klienti získat úrokovou sazbu od 4,9 % p.a. A nejsou s ní spojeny žádné další skryté poplatky. Výše měsíčních splátek se vždy odvíjí od sumy, kterou klient potřebuje získat, a dojednané doby splácení. Pro přehled žadatelů je na webových stránkách ČSOB k dispozici kalkulačka, která umožňuje rychle a snadno získat přehled u každého konkrétního případu. Například půjčka na lepší bydlení ve výši 600 000 Kč s nastavenou dobou splácení na 12 let bude mít měsíční splátku 5520 Kč. Bude-li stejná suma zapůjčena na 6 let, měsíčně klient zaplatí 9636 Kč. A v případě, že se mu povede celý úrok splatit do tří měsíců, čeká ho odměna v podobě vrácení úroků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *