Firma Primapol umí dodat polotovary i hotové výrobky za podmínek, díky kterým nemusíte šponovat ceny svých výrobků ani služeb. Zakládá si na širokém sortimentu, jeho dostupnosti a rychlém dodání. Ale i na profesionálních službách.

Just in time delivery

Svým zákazníkům nabízí Primapol služby v duchu „Just in time delivery“, díky čemuž jim šetří náklady vynakládané na manipulaci a skladování materiálu. Dodává tedy svůj sortiment tehdy, když jej právě potřebujete, a v množství, v jakém jej potřebujete. Jednou ze služeb firmy je totiž i uskladnění polotovarů nebo výrobků přímo ve vlastních skladovacích halách.

Společnost se specializuje na dodávky hliníku, nerezové oceli, titanu a technických plastů. Litiny dodává rovněž v provedení pro letecký průmysl. Dalším sortimentem jsou produkty požární ochrany a potrubní systém Victaulic.

Nerezová ocel různých druhů pro širokou škálu aplikací

Primapol dodáva nerez ve feritických, martenzitických, austenitických i austeniticko-feritických třídách. Tyto třídy dávají nerezové oceli různé vlastnosti, pokud jde o odolnost teplotě nebo korozi. Používají se skrz všechna průmyslová odvětví i v různých specifických oblastech, jako je high-tech, solární energie, infrastruktura apod.

Nerezová ocel 1.4112

Žádanou je například třída nerezové oceli 1.4112. Je martenzitická, magnetická a dobře leštitelná. Současně dobře kalitelná. Dodává se jako nesvařitelná v žíhaném stavu. Je schopna odolávat v prostředí vody i páry, stejně tak mírně agresivnímu prostředí bez obsahu chlóru. Používá se na nože, nástroje, včetně chirurgických, dále na hřídele i břity vah.

Nerezová ocel 1.4104

Často používaným typem nerezové oceli je třída 1.4104. Jde o martenzitickou ocel s obsahem síry. Ocel je magnetická, leštitelná a korozně umí odolat vodě a páře. Perfektně se hodí pro obrábění v automatech.

Další služby Primapol

Dalšími službami Primapol jsou CNC obrábění, povrchové úpravy a řezání materiálu. Kromě toho i již zmíněné skladování a služby logistického outsourcingu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *