V době krize je zapotřebí šetřit každou korunu. Dá se očekávat, že mnozí z vás nyní, kdy celý svět bojuje se zákeřným koronavirem, budou hledat možnosti, jak snížit náklady na chod domácnosti, protože peněz nebude nazbyt. Jedním ze způsobů je změna dodavatele energií.

V každém regionu působí řada dodavatelů energií, je z čeho vybírat

V okamžiku, kdy se vám zdá, že nemáte zrovna levný plyn či elektřinu, je na čase se poohlédnout po tom, zda by se ve vašem bydlišti nenašel nějaký jiný dodavatel s příznivějšími cenami. Existuje velmi jednoduchý a rychlý postup, jakým si jej vybrat.

V zásadě stačí mít k dispozici internet. Na něm si lehce najdete firmy, které ve vašem regionu nabízí dodávky energií. Leckdy je praktické využít třeba srovnávače, které vám pomohou vygenerovat obchodníky s energiemi na základě zadání několika základních údajů.

Tip na dodavatele levného plynu a elektřiny

Levná elektřina a plyn nejsou na škodu, ročně se dá změnou dodavatele ušetřit klidně až několik tisíc korun, stačí opravdu jen zvolit vhodnou firmu. Dobře v tomto směru vychází společnost Epet, která dodává levný plyn a elektřinu mnoha domácnostem v České republice. Více informací o jejích službách naleznete na webových stránkách https://www.epet.cz/, kde se rovněž dozvíte, jakým způsobem k firmě přejít.

Přechod k nové společnosti zvládnete hravě přes internet

Změna dodavatele energií je díky změnám v právním řádu v posledních letech velmi snadná a rychlá. Drtivou většinu práce za vás vykoná zvolený nový dodavatel, stačí mu k tomu dát potřebnou plnou moc. Nemusíte chodit nikam na pobočky a složitě vyřizovat všechny náležitosti, celý proces přechodu k jinému dodavateli se dá provést online, což vám kromě peněz ušetří i výrazné množství času. A ten je v dnešní uspěchané době stejně důležitý jako peníze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *