CINCINK - Pojďte dál

Pokud nejste realitní makléř, nemůžete znát všechny náležitosti spjaté s prodejem i koupí nemovitosti. Netušíte, jak dostat inzerát do co nejširšího podvědomí lidí. Netušíte, jak má vypadat smlouva. Můžete ovšem být skvělý fotograf a udělat si skvělé snímky nemovitosti. Za tuto službu ale právě u realitních kanceláří zaplatíte peníze, protože si musíte objednat celý balíček. Tedy doposud. Nová služba CINCINK vám zprostředkuje pouze to, co sami chcete.

Výhodná služba CINCINK ušetří peníze

Nový startup CINCINK nabízí nové dimenze ve sféře realit. Můžete skrze něj zdarma inzerovat. Pokud si ovšem nebudete vědět s některým z kroků, lze se obrátit na odborníky. Jednotlivé služby se platí, ovšem ušetříte za úkony, s nimiž si poradíte sami. Potřebujete pouze právníka? Objednejte se na schůzku. Ještě byste rádi oslovili textaře na inzerát? Jak je libo. Daně už zvládnete sami? Za službu tedy neplaťte. Startup Kateřiny Stehlíkové je promyšleným projektem, který nadchl Komerční banku, jež jejím silným partnerem. Nemusíte se proto obávat, že by šlo o nesolidní službu. Proč zrovna CINCINK? Znamená to radost, cinkot. Cinkání klíčů při předávání bytu, cinkán skleniček na kolaudaci a cinkot peněz, které ušetříte.

Skvělé právní služby i odhad ceny nemovitosti

Pokud prodáváte nebo i kupujete nemovitost, je zapotřebí si ohlídat smluvní náležitosti. Rozhodně se nepokoušejte dělat smlouvy jen podle vzorů stažených na internetu. Oslovte právníka. Jenže se asi ptáte, kde. Pokud s nimi nemáte zkušenost, nechce se vám hazardovat a oslovit někoho nahodile. Právě služba CINCINK, specializující se a reality nabízí osvědčené profesionály pro právní služby. Vyvarujete se tak chyb ve smlouvě, budete připraveni na případné záludnosti od protistrany. Ve smlouvě nebude nikdo zvýhodněn, po všech stránkách bude váš životní obchod důkladně vyřízen a hlavně – budete nad ním mít absolutní kontrolu. Zaplatíte jen tuto nezbytnost, zbytek ohledně obchodu si můžete vyřešit sami.

Jak výhodně prodat nemovitost?

Nějak nafotit, nějak napsat inzerát a někam jej pověsit. Samozřejmě je na vás, jakým způsobem budete prodávat dům či byt. Pár nástroji za pár korun ale můžete obchod zefektivnit a v konečném důsledku se vám peníze mnohonásobně vrátí. Předně je podstatný odhad ceny nemovitosti, abyste věděli, v jakých relacích se pohybovat. Je dobré znát i stav nemovitosti, a to platí pro stranu prodávajícího i kupujícího. Zde vám pomůže technická inspekce nemovitosti, která zjistí, v jakém stavu jsou nosné změny, kde bude zapotřebí vyměnit rozvody atd. Velmi atraktivní je vizuální podoba inzerátu, tedy snímky. Barevné, širokoúhlé, aby se nemovitost zdála prostorná. Samozřejmě, že realita pak kupce ovlivní více, už jej ale inzerát vybudí k tomu, aby se přišel podívat a ve většině případů se kupci stejně rozhodnou pro koupi. Profesionální nafocení bytu je tak rovněž klíčové. Nemáte už zařízení, jako je nábytek? Na fotkách prázdný byt nepůsobí dobře, proto využijte další služby. Vizualizace interiéru. Pro účely focení vám bude zapůjčen nábytek, který prostor zútulní. Dále se nabízí i 3D plánek nemovitosti, který zájemcům přiblíží dispozice nemovitosti. A inzerát musí zaujmout i slovem, je to vlastně reklama. A že jich na realitních portálech je, že? Profesionální textace prodejního inzerátu vaši nabídku posune mnohem výše.

Rychlá a snadná hypotéka

Nelze se nedotknout oblasti, která trápí kupující. Peníze. Bez splácení se většina z nás neobejde, je zapotřebí si zjistit, jaké máte možnosti. Proto je velmi populární služba hypoteční kalkulačka online, která spočítá výši i dobu splátek. Následně se může hypotéka samotná, díky partnerovi v podobě Komerční banky to máte o to jednodušší. Když už máte peníze, je třeba řešit manipulaci s nimi po dobu, než se obchod vyřeší. Od podpisu smlouvy do zanesení nového majitele na katastru uplyne dlouhá doba. Během ní jsou peníze na nezávazném účtu správce. Této službě se říkáúschova peněz. Prodávající tak nedá nemovitost někomu, kdo peníze nemá a kupující nevydá peníze dříve, dokud nebude majitelem reality. Následně je dobré, aby vám i daňový poradce sdělil, co je třeba platit (daň z nabytí, daň z nemovitosti atd.) Každou z těchto služeb můžete zaplatit zvlášť, což v konečném důsledku může ušetřit deseti tisíce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *