Nejlepší hypotéka od hypotecnibanka.cz

Vlastní bydlení je snem většiny lidí. Někdo upřednostňuje dům, jiný byt. Zatímco jednomu vyhovuje život na vesnici, druhý nedá dopustit na bydlení ve městě, často kvůli široké nabídce služeb, bohatému volnočasovému vyžití a zejména dopravní dostupnosti do práce. Právě práce, resp. stabilní příjem je také způsobem, jak se k vlastnímu bydlení dostat. Hypotéka na byt je skvělým řešením pro všechny, kteří mají dostatečný příjem, avšak ne tolik vysoký, aby dokázali koupit vysněný byt nebo na něho v rozumném čase našetřit. Kdo by chtěl čekat? Čím dříve si hypotéku na byt zřídíte, tím dříve budete bydlet. 

Budoucnost je nejistá

Ceny nemovitostí stále rostou. Přestože se podmínky hypoték v poslední době zpřísnily a ČNB zvyšováním základních úrokových sazeb zvyšuje cenu dlouhodobých peněz, sazba hypoték je zatím stabilní anebo spíše mírně klesá. Pokud o hypotéce na byt uvažujete do budoucnosti, vystavujete se zbytečnému riziku. Ani experti totiž nedokážou odhadnout, jak se budou sazby vyvíjet a jak bude ČNB trh dále povzbuzovat k růstu cen. 

Jen si to spočítejte!

Jestliže máte dostatečný příjem, čisté rejstříky dlužníků SOLUS, BRKI, NRKI, ideálně žádné úvěrové závazky, alespoň přechodný pobyt v České republice a věk 18 – 65 let, nevyplatí se váhat.

Poohlédněte se po svém vysněném bydlení a požádejte o úvěr s ručením touto nemovitostí. Právě takovým úvěrem je hypotéka. Banka vám půjčí peníze výměnou za zástavu nemovitosti adekvátní hodnoty. Hodnotu nemovitosti přitom stanovuje sama banka, odhad nemovitosti zdarma nabízí Hypoteční banka.

Půjčí vám až 90 % z ceny nemovitosti (minimálně 300 tisíc korun). Zbytek musíte doplatit z úspor, resp. dát bance jako zástavu ještě další nemovitost. V případě, že budete financovat hypotékou byt s dostatečnou zástavní hodnotou, vyhnete se během výstavby či rekonstrukce dokládání faktur a účtenek.

Bojíte se komplikovaného vyřizování?

Hypoteční banka, banka specializovaná na hypoteční úvěry, dělá vše proto, aby hypotéku na byt co nejvíce zjednodušila a vyšla vstříc specifickým potřebám každého žadatele. Sama si třeba dokáže obstarat výpis z katastru nemovitostí i kopii katastrální mapy. Ušetříte tak čas i peníze, nejenom díky odhadu nemovitosti zdarma, ale také díky výhodným sazbám.

Sazby jsou tak výhodné, že se vyplatí nejenom jako hypotéka na byt, který chcete koupit, ale také na refinancování stávajícího nevýhodného úvěru nebo k vyřešení nevyhovujících majetkových poměrů.

Online si můžete spočítat, kolik hypotéka na byt stojí. Okamžitě víte, kolik zaplatíte, nebo kolik ušetříte, pokud si stávající hypotéku převedete. Nemusíte nikam chodit ani složitě žádat, teď hned můžete využít online kalkulačku. Úroková sazba a výše úroku se odvíjí od doby splácení. Tu si můžete zvolit až na 40 let. Také si sami určujete fixování úrokové sazby.

S online kalkulačkou si během chvilky sami spočítáte výši měsíční splátky nebo úrokovou sazbu. Ta je garantována po dobu 30 dní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *