Nábytek na zahradu

Pokud plánujete investovat do zahradního nábytku, ovšem na druhou stranu potřebujete ušetřit nějakou korunu navíc, potom existuje hned několik možných řešení. Záleží na tom, z jakého materiálu zahradní nábytek požadujete, v jakých rozměrech a podobně. V následujících řádcích vám poradíme, jak ušetřit, ale přitom pořídit stylové vybavení na terasu či do altánu.

První možností, která je snad nejvíce cenově přijatelná, je zahradní nábytek vyrobený z plastu. Počítejte však s tím, že židle nemají takovou nosnost jako židle dřevěné, stejně tak časem vybledne i barva materiálu. I tak vám ale plastový nábytek dokonale poslouží.

Ideální je koupit přímo set

V případě, že si koupíte jednotlivé kusy nábytku zvlášť, zaplatíte i o několik tisíc víc, než kdybyste si koupili přímo hotovou soupravu. Dovolit si pak můžete klidně i jiný materiál než plast. Velice působivý je třeba ratanový nábytek, jenž perfektně zapadne do prostředí zahrady. Stejně tak vás nadchnou i dřevěné alternativy.

Jen si to spočítejte, jedna židle vás vyjde na zhruba 1 500 korun, větší stůl i okolo 3 500 korun, a to se držíme ještě při zemi. Pokud byste chtěli šest židlí a jeden stůl, připravte si alespoň 12 500 korun. Jestliže však koupíte nábytek rovnou v sadě, vyjde vás sotva na 10 000 korun, to máte hned 2 500 korun ušetřených.

Kde zahradní sety koupit?

Současný trh je rozmanitý, přičemž zahradní sety si můžete objednat z internetu. Přece jen, internetové ceny jsou přijatelnější a atraktivnější než ty v kamenných prodejnách. Jedním z e-shopů, kde najdete zahradní sety, je atan.cz. V daném e-shopu zakoupíte nejen potřeby na zahradu, ale klidně i vybavení do interiéru. Spokojení budete po všech stránkách, tedy jak s kvalitou, tak i přístupem samotného e-shopu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *