plastové palety

V současné době není vůbec jednoduché sehnat spolehlivého dodavatele plastových palet a obalového materiálu. V popředí na tuzemském i zahraničním trhu však stojí společnost Schoeller Allibert, která se specializuje na výrobu plastových palet vysoké kvality. Uplatníte je především ve skladových prostorech, ale také výrobních halách. Využití záleží pouze na vás.

Schoeller Allibert se zabývá vývojem, návrhem a především výrobou recyklovatelných plastových obalů, a to už více než půl století. Pevné postavení má nejen na českém a slovenském trhu, ale jedná se o evropského lídra v tomto odvětví.

Jaké produkty Schoeller Allibert nabízí?

Mezi zákazníky, kteří využívají služeb a produktů společnosti Schoeller Allibert, patří významné firmy z různých oblastí – zemědělství, automotive, potravinářství, nápojový průmysl, maloobchod, strojírenství a podobně. V nabídce najdete nejen plastové palety, ale také skládací kontejnery, paletové kontejnery, IBC kontejnery, skládací přepravky, stohovatelné přepravky a nápojové přepravky.

Protože se jedná o recyklovatelné plastové palety, můžete si být jisti, že jste šetrní k životnímu prostředí. Zároveň ušetříte spoustu peněz, neboť všechny produkty od Schoeller Allibert jsou natolik kvalitní, že ve vaší firmě poslouží dlouhá léta. Ve skladech se tak nemusí neustále měnit palety.

Jaké plastové palety jsou k dostání?

Plastové palety se vyznačují vysokou odolností a pevností. Jsou kompatibilní se všemi kontejnery a boxy, takže nezáleží na tom, jakou variantu ve svých skladech používáte. Stejně tak vás potěší, že najdete v nabídce euro rozměry, tedy plastové palety 1200×800, ovšem nechybí ani ostatní rozměry. Velice žádané jsou modely RackPal a H1.

Sáhněte tedy po řešení, které vyhovuje přímo vám. Určitě budete spokojeni po všech stránkách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *