Obáváte se nákazy koronavirem? Snižte proto její rizika na minimum a místo prostředky městské hromadné dopravy jezděte autem!

Nošení roušek, časté mytí rukou, vyhýbání se místům s větším výskytem osob, to je jen malý výčet omezení, jež mají jedno společné. Minimalizovat rizika nákazy novým koronavirem. Vyhýbat byste se však měli i prostředkům hromadné dopravy, ať již se jedná o metro, autobusy, tramvaje, ale i vlaky, kde jste i při sebevětší snaze ve své podstatě virům vydáni na pospas. Mnohem bezpečnější v tomto ohledu rozhodně je osobní vůz. Dobře vydezinfikovaný osobní vůz nutno podotknout. Pokud nemáte vlastní, můžete si jej za výhodných podmínek vypůjčit. Například v autopůjčovně EasyRent.

Vozidlo čistší než z autosalonu

Na hygieně si v autopůjčovně EasyRent opravdu zakládají, v dnech koronavirové krize obzvláště. Jak se jí autopůjčovna přizpůsobila? Nadmíru profesionálně. Veškerých organických nečistot, ať již na volantu, palubní desce, ale třeba i v kufru vozidla se zde zbavují ozonem. Ten prostory účinně zbaví virů, mikrobů, alergenů i pachů. Auto, s nímž odjedete, tak bude čistší než z autosalonu.

Na hygienu dbejte i při užívání vozidla

Na hygienu je ovšem vhodné dbát i během užívání vozidla. Volant, klíče, kliku od dveří, ovládací tlačítka, zkrátka veškerá místa, jichž se ve vozidle dotýkáte, pravidelně očišťujte antibakteriálním ubrouskem. Nezapomínejte však ani na monitory mobilního telefonu či navigace!

Bohatý vozový park

Autopůjčovna EasyRent disponuje nadmíru rozsáhlým vozovým parkem z kategorie osobních vozů i dodávek v perfektním technickém stavu. A pozor, v ceně pronájmu, jenž začíná na necelé pětistovce na den, jsou i komplexní asistenční služby! Vůz si přitom můžete půjčit na jeden den, měsíc či půlrok. Dlouhodobý pronájem vás v přepočtu na den samozřejmě vyjde levněji! Ještě váháte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *