Cestovní pojištění od generali

Plánujete cestu do zahraničí a chcete se vyhnout zbytečně velkým výdajům spojeným s úhradou léčebných výloh v případě úrazu či něčeho podobného? Potom je nezbytností sjednat si vhodné cestovní pojištění na danou cestu a pro všechny zúčastněné cestující. V článku poradíme, jaké další doplňky je možné přidat, co všechno může pojištění pokrýt a jak ušetřit při jeho sjednání.

Sjednáním cestovního pojištění chráníte sebe a své finance

Pokud se chcete vypravit do zahraničí, věnujte několik málo minut jednoduchému a rychlému sjednání cestovního pojištění. Slouží pro úhradu léčebných výloh a záchrannou akci. V případě, kdy na sjednání cestovního připojištění zapomenete, budete si všechny tyto výdaje muset hradit sami podle daných ceníků v zahraničí. Pohodová dovolená se tak může rázem proměnit ve strašlivě drahou záležitost. A přitom stačí vyhledat si vhodné cestovní pojištění, vyplnit online žádost a po úhradě nepříliš vysoké částky máte kryté případné problémy. Díky dnešní rychlosti a možnosti sjednání přes internet se v pohodě pojistíte i pro last minute cesty.

Využijte i další doplňkové služby

Kromě samotného pojištění léčebných výloh v zahraničí je možné k cestovnímu pojištění připojit i pojištění zavazadel pro případ, že se vám ztratí nebo je někdo odcizí. Dobré je zvolit si také balíček, kde máte i pojištění odpovědnosti při škodě na zdraví, majetku či financích, protože nikdy nevíte, co se vám omylem povede provést. K rámci doplňkových připojištění si můžete sjednat i službu autocare pro případ, kdy cestujete do zahraničí autem. Tato služba nabízí pomoc při nepojízdnosti vozidla a úhradu odtahu až na území České republiky. Pro dražší dovolené je dobré připojistit si i storno cesty pro případ, že se z nějakých důvodů rozhodnete na dovolenou nejet. Limit plnění je v tomto případě 150 000 korun.

Při sjednání online ušetříte

Výhodou možnosti sjednat si cestovní pojištění online je nabídka slevy až 15 %. Tento rozdíl poznáte hlavně v případě, kdy jde o pojištění na delší cestu, případně pro více lidí. Za velmi příjemnou cenu jste tedy chráněni před případnou nutností uhradit léčebné výlohy či způsobenou škodu. Mít cestovní pojištění při cestě do zahraničí je skoro až nutností, protože v případě, kdy na to zapomenete, a něco vážného se stane, musíte všechno zaplatit z vlastní kapsy. Například v případě zásahu vrtulníku pro vaši záchranu se může jednat o obrovskou částku. Kromě všech praktických výhod, jako jsou pohodlné sjednání a nabídka širšího balíčku nejrůznějších druhů cestovního připojištění, je předností pojištění od Generali také fakt, že cena začíná na 16 korunách za den, což je nejlevnější částka na trhu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *