Operagtivné leasing se vyplatí

Nejen firmy, ale i soukromé osoby objevily kouzlo operativního leasingu. Je to auto bez starostí. Navíc nikdy nejezdíte starou ojetinou.

Názor Čechů na auto se mění. Už jej nepotřebujeme vlastnit. Vlastnictví auta dnes není otázkou prestiže, že jsme si na něj konečně naspořili (nebo půjčili). To je první velká změna. Další velkou změnou je, že ztrácíme zájem o ojetiny. Jejich provoz je drahý, náklady na opravy rychle anulují všechny výhody zdánlivě levného nákupu.

Nové auto je drahé auto

Ceny nových aut jsou nadhodnoceny. Kupte si zbrusu nové auto, zaplaťte za něj a obratem se jej pokuste prodat. Tento test hodnoty automobilu vás přijde na 10 až 20 % kupní ceny vozidla. O tolik levněji, než jste koupili, budete totiž muset teď již svůj zánovní vůz prodat.

Auto nás umí vysávat z peněz

S nadsázkou se říká, že je dalším členem rodiny. Ale ono je to skutečně tak. Koupíte-li si automobil na běžný leasing, kdy si jej po splacení můžete převést na sebe, není to bez dalších nákladů. Leasingová smlouva vám diktuje typ zákonného pojištění, platit musíte havarijní pojistku a rovněž jste povinní navštěvovat autorizovaný servis značky a dodržovat veškeré garanční prohlídky. Tyto povinnosti, které máte, nejsou vůbec levné. Díky nim není auto dražší jen o samotné navýšení leasingu v podobě úroků, ale i o tyto náklady. Automobil vlastně zaplatíte dvakrát.

Operativní leasing dnes vychází výhodněji

U operativního leasingu se obvykle zavazujeme na kratší dobu než u běžného leasingu. Nejčastěji na dva roky. V ceně operativního leasingu jsou již veškeré služby servisu a obvykle i pojištění. Nemusíte utrácet za auto nic víc. Prostě jenom platíte měsíční splátku. Auto můžete, nebo nemusíte na konci operativního leasingu odkoupit za zbytkovou cenu. Je to zcela na vás.

Ještě výhodnější je Driveto leasing

Operativní leasing www.driveto.cz šel ještě dál. Funguje vlastně jako klub pro úspěšné lidi, kteří auto ke svému životu sice potřebují, ale rozhodně jej nepotřebují vlastnit a nechtějí být jeho otroky. Jak Driveto klub funguje? Za menší vstupní poplatek získáte automobil stejně jako u operativního leasingu. Jenomže na vás nevisí žádné závazky. Budete jej chtít po týdnu vrátit? Můžete. Nelíbí se vám a litujete, že jste si nevybrali raději jinou značku vozu? Vyměňte jej. Vše probíhá bez poplatku a rychle.

TIP: Driveto – Nejjednodušší cesta k novému autu

Driveto chce nabízet lidem auto jako službu. Bezproblémovou, dynamicky řešící jejich potřeby, která je navíc bez starostí i bez závazků. Vždyť kdo ví. Třeba už zítra získáte svoji vysněnou práci s firemním autem snů. Tak k čemu ještě vlastnit vlastní vůz? Ten přes Driveto prostě vrátíte.

Driveto i pro podnikatele

Ale operativní leasing Driveto mohou využívat i firmy nebo podnikatelé. Nulové starosti o vozový park výrazně snižují náklady firmy. Navíc firma neztrácí na dynamice. Potřebují vaši zaměstnanci auto? Žádný problém. Ale už teď víte, že budete do roka snižovat stavy? Nevadí. To vše s Driveto leasingem zvládnete bez zbytečných nákladů a velice pružně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *