Vysvědčení se blíží, prázdniny za dveřmi. Vaše děti se celý rok snažily a učily aby měly dobré známky a i vám chtěly udělat radost. Přinesou domů pěkné vysvědčení, a vy byste jim chtěli udělat radost nějakou odměnou. Ale jakou?  

Přinášíme 5 tipů na dárky za dobré vysvědčení. 

Tip 1 
Kupte svém dítěti zážitek. Například na tomto portále naleznete zajímavé dárky, jako je let balónem, jízda na koni, let v simulátoru, a další.
Určitě své dítě překvapíte a potěšíte.

Tip 2
RC vznášedlo. Dálkově ovládané vznášedlo je zdrojem zábavy pro Vás i Vaše děti při koupání v bazénu, nebo při jízdě po ledu, sněhu a zemi.

Tip 3
Kouzelný písekKouzelný písek, se kterým si děti vyhrají i v domácnosti. Měkký a příjemný na dotek, drží svůj tvar podobně jako mokrý písek. Hlavní přednost této “písečné hmoty” je to, že se nikdy nerozsype a drží svůj tvar, což je vhodné i pro použití v bytě.

Tip 4 
Koloběžka.  Koloběžky jsou pro děti dopravním prostředkem, zábavou i pomůckou pro rozvoj jejich rovnováhy a koordinace pohybu.

Tip 5
Sluchátka za uši. Sluchátka za uši se hodí převážně na sport nebo k venkovnímu poslechu. Zpravidla se jedná o lehká a skladná sluchátka, která velmi dobře drží v uších nebo na uších.

 

Doufáme, že jsme vám dali inspiraci a vašeho potomka skutečně potěšíte. 

Jak se vám článek líbil?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *